Hakkımızda
Türkiye'nin gelişmiş sanayi ve endüstri bölgeleri içerisinde yer alan yüksek öğrenim kapasitesinin sürekli geliştiği Çorlu'da bir ilk'e imza attık.

Şehir Merkezinde bulunan yurdumuz önemli birimlere (spor tesisleri, alışveriş merkezleri, hastane ve sağlık kuruluşları, sosyal ve eğlence birimleri) yakınlığına karşın, bahçesi ve tüm doğallığını nezih binamızda öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Sıcak yuvanızı aratmayacak ve aradığınız tüm konfor ve aktiviteleri dilediğiniz gibi yaşayabileceğiniz Çorlu Özel Ata Erkek Öğrenci Yurd'unda, bir öğrenim boyu güzel anılarınızı bizlerle paylaşmanızı diliyoruz.


Misyonumuz :
Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerimiz çağdaş düşünce ortamında temel ihtiyaç ve hakları olan, nitelikli, nezih, güvenli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak kaliteli barınma hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz :
Değişmez ilkemiz Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda Cumhuriyetimizin daimi bekçisi olan siz gençlerimize sürekli gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve özverili çalışan personelimizin katılmı ile eğitim ve öğretim yurdu sektöründe farklı bir model, marka olmaktır.


çorlu özel ata erkek öğrenci yurdu, çorlu erkek öğrenci yurdu, çorlu özel yurt, çorlu erkek üniversite yurdu, çorlu pansiyon, çorlu öğrenci yurt, tekirdağ öğrenci yurdu, özel yurt çorlu, çorluda öğrenci yurtları, namık kemal üniversitesi öğrenci yurdu, tekirdağ özel öğrenci yurtları, çorluda özel ata erkek öğrenci yurdu, çorlu özel öğrenci barınma, çorlu yurt çorlu öğrenci yurtları çorluda yurt çorlu yurtlar çorlu yatılı yurt çorlu özel yurt çorlu erkek öğrenci yurtları çorlu erkek öğrenci yurdu çorlu pansiyon çorlu öğrenci pansiyonları çorluda pansiyon çorlu öğrenci pansiyonu çorlu pansiyon fiyatları tekirdağ çorlu pansiyon çorlu konaklama tekirdağ çorlu konaklama çorlu konaklama yerleri çorluda konaklama
Tüm Hakları Saklıdır © 2009-2020 Çorlu Özel Ata Erkek Öğrenci Yurdu