Hizmetlerimiz
-
Yalıtımlı ve doğalgaz ısıtmalı
-
Güvenliğiniz için özel güvenlik
-
Fakültelere kolay ulaşım imkanı
-
24 saat güvenlik kamera sistemi
-
Konforlu ve temiz odalar
-
Kablosuz internet ve internet odası
-
Hijyenik mutfak ve yemekhane
-
Huzur dolu ve ferah çalışma ortamı
-
Stres atabileceğiniz spor kompleksine yakınlık
-
Doğal bahçe ortamı
-
Şehir merkezine ve alışveriş merkezlerine yakınlık
-
Nezih ve dinlenmek için kış balkonu
-
Günlük temizlenen hijyenik banyo ve tuvaletler
-
Banyolarda ve lavabolarda 24 saat sıcak su
-
Revir odası
-
   
-
Çamaşırlarınızı yıkatabileceğiniz çamaşırhane ve ütüleyebileceğiniz ütü odalarına varıncaya kadar ve daha fazla imkanları ile öğrencilerimizin hizmetindeyiz.
 
 
Güvenlik Sistemi :
Giriş ve çevre güvenliği için kameralı güvenlik sistemimiz bulunmaktadır. Ayrıca gece ve gündüz güvenlik görevlisi personelimizle güven ve huzur içinde kalabilirsiniz.
 
 
Hijyen ve Temizlik :
Odalarımızın temizliği Yurdumuzdaki görevliler tarafından günün belirli saatlerinde, düzenli ve titiz bir biçimde gerçekleştirilmektedir.
 
 
Yeme - İçme :
Konusunda uzman özel aşçımızın sunduğu güzel ve sağlıklı beslenme menüleri. Doğumgünlerinde aşçımızdan özel süprizler.
 
 
Bilgisayar ve İnternet :
Yurdumuzdaki öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte bilgisayar salonu ve sınırsız internetten diledikleri gibi yararlanabilecekler.çorlu özel ata erkek öğrenci yurdu, çorlu erkek öğrenci yurdu, çorlu özel yurt, çorlu erkek üniversite yurdu, çorlu pansiyon, çorlu öğrenci yurt, tekirdağ öğrenci yurdu, özel yurt çorlu, çorluda öğrenci yurtları, namık kemal üniversitesi öğrenci yurdu, tekirdağ özel öğrenci yurtları, çorluda özel ata erkek öğrenci yurdu, çorlu özel öğrenci barınma, çorlu yurt çorlu öğrenci yurtları çorluda yurt çorlu yurtlar çorlu yatılı yurt çorlu özel yurt çorlu erkek öğrenci yurtları çorlu erkek öğrenci yurdu çorlu pansiyon çorlu öğrenci pansiyonları çorluda pansiyon çorlu öğrenci pansiyonu çorlu pansiyon fiyatları tekirdağ çorlu pansiyon çorlu konaklama tekirdağ çorlu konaklama çorlu konaklama yerleri çorluda konaklama
Tüm Hakları Saklıdır © 2009-2020 Çorlu Özel Ata Erkek Öğrenci Yurdu